Novinky

Apple oficiálně oznámil termín, kdy představí iPhone 13, Apple Watch Series 7 a další novinky

Společnost Apple dnes oficiálně oznámila termín konání dlouho očekávané keynote. Zářijová akce patří tradičně mezi nejsledovanější technologické události a letos tomu nebude jinak. Stejně jako loni se celá událost odehraje kompletně ve virtuálním prostoru a tím pádem i bez živého obecenstva. Keynote odstartuje příští úterý 14. září v 19:00 SEČ. 

Co můžeme očekávat od zářijové keynote? 

Hlavní hvězdou večera se tradičně stane nový iPhone 13, který nabídne celou řadu novinek. Všechny dosavadní úniky o výbavě si můžete přečíst zde. Nové smartphony však nebudou jediným překvapením. Dalším pánem na holení se stanou Apple Watch Series 7. V pořadí již sedmá generace chytrých hodinek se údajně pochlubí zbrusu novým designem a novými velikostmi. Podle nejnovějších informací se zvětší také displej, díky čemuž lze očekávat také novou sadu ciferníků, které lépe využijí větší prostor.

Foto: Apple

Ze zákulisí také přichází zprávy, že Apple odhalí sluchátka AirPods 3. Tomu ostatně nasvědčují již dřívější úniky, které s předstihem prozradily všechny klíčové parametry včetně přepracované konstrukce samotných sluchátek i dobíjecího pouzdra. Apple by mohl představit také nový „základní“ iPad a iPad mini. S naprostou jistotou lze očekávat uvolnění finálního sestavení operačního systému iOS 15, watchOS 8 a tvOS 15.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button