Novinky

Apple Watch Series 7 přijdou s větším displejem a novými ciferníky

Představení nové generace Apple Watch se velmi rychle blíží a na internetu se začíná objevovat čím dál více teorií a odhadů, jak by nové Apple Watch Series 7 mohly vypadat. Něco málo se o připravovaných modelech ví již delší dobu. Měli bychom se dočkat nového vzhledu, který bude podobný současným iPhonům a iPadům. Magazín Bloomberg nedávno přišel s tím, že Apple Watch Series 7 přijdou s o něco větším displejem, novými ciferníky a dalšími novinkami.

Bloomberg tvrdí, že Apple Watch Series 7 přijdou ve dvou velikostních variantách, 41 a 45 milimetrů. Budou zároveň o milimetr tlustší než loňská generace. Společně s hranatějšími konturami se tyto hodinky budou na ruce tvářit větší.

Zdroj: 9To5Mac

Magazín 9To5Mac publikoval rendery, jež vyobrazují větší displej hodinek a nové ciferníky. Nový displej u Apple Watch Series 7 (45mm varianta) by měl mít rozlišení 396 x 484 pixelů a úhlopříčku 1,9 palce. Ohraničení displeje se díky novému designu mírně zmenší. Stejně to bude i u 41mm modelu. 

Zdroj: 9To5Mac

Nový displej s sebou také přinese nové ciferníky. Mělo by jich dorazit rovnou několik. Continuum, Atlas a Modular Max, nový Nike+ a Hermes.

Zdroj: 9To5Mac

S Apple Watch Series 7 také dorazí finální sestavení operačního systému watchOS 8, který se opět zaměřuje na zdraví a sport. Zatím není úplně jisté, kdy se novinka dostane do rukou prvních zákazníků. Několik faktů naznačuje, že by se nové Apple Watch mohly o něco opozdit kvůli problémům s výrobou.

A co vy, plánujete si Apple Watch Series 7 pořídit? Dejte nám vědět v diskuzi.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

5 Komentáře

  1. A co baterie?
    Pokud by na baterii vydrzeli aspon tyden, tak bych o tom zacal uvazovat.

    Ted mam Withings Steel HR a i po 2.5 letech mi porad vydrzi 3 tydny na baterii, ano, umi toho min nez Apple Watch, ale kdyby Apple udelal podobnou verzi, tak kupuju hned…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button