Novinky

Apple se chystá spustit masovou výrobu AirPods 3. Premiéra proběhne ve stínu iPhonu 13

Za poslední dobu se objevilo poměrně dost úniků odkazující na několik chystaných produktů s logem Applu. Jedním z nich jsou také sluchátka AirPods 3, o nichž jsme se toho stihli dozvědět poměrně dost. Co však prozatím nikdo neodhalil, je skutečný termín oficiálního uvedení. Dřívější zvěsti hovořily o přelomu jara a léta, nicméně doposud se nic takového nestalo. S novým a především uvěřitelným termínem se tentokrát vytasili analytici z Nikkei Asia.

Zdroj: gizmochina

Jejich zpráva uvádí, že Apple chystá odstartovat masovou produkci AirPods 3 již příští měsíc. Ve stejnou dobu mají běžet na plné obrátky také výrobní linky na iPhone 13, což by mohlo naznačovat, že Apple chystá pro tyto dva produkty společnou premiéru.

Prozatímní predikce včetně několika fotografií naznačují, že AirPods 3 budou podobné modelu AirPods Pro. Od svého „Pro“ sourozence převezmou designové kontury a podobné nabíjecí pouzdro. Nadále však půjde o pecky a tudíž lze očekávat, že aktivní potlačení okolních ruchů (ANC) zde nenajdeme. Zcela jistě však můžeme čekat novou generaci čipsetu pro zpracování zvuku a řízení spotřeby. Příjemně zní také informace o ceně, která má být stejná jako v případě AirPods 2.

Zdroj
macrumors

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button