AktualityNovinky

Uživatelé iPhonů se brzy dočkají populární klávesnice Flow Board z Windows Phone

Jedna z věcí, na které nedají majitelé smartphonů s operačním systémem Windows Phone dopustit, je klávesnice Flow Board. Oblíbená se stala zejména díky své kombinaci funkce “Swipe”, se kterou přišel před léty jako první Samsung a intuitivní autokorekcí. Nyní ale budou mít možnost vyzkoušet si tuto chytrou klávesnici také majitelé iPhonu, podle serveru WindowsPhoneCentral totiž Microsoft hodlá uvolnit Flow Board také pro iOS.

Microsoft tak pokračuje ve zpřístupňování svého softwaru i pro ostatní platformy, které se ve větším měřítku rozjelo zejména po nástupu nového výkonného ředitele Satya Nadelly. Už v minulosti jsme se tak dočkali uvolnění kancelářského balíků Office nebo například aplikace Microsoft Selfie.

Pokud jste o klávesnici Flow Board nikdy neslyšeli, tak vězte, že podle mnoha názorů ze všech stran patří tato klávesnice k tomu nejlepšímu, co ve smartphonech řady Lumia naleznete. Aplikace totiž dokonce nenavrhuje jen právě rozepsaná slova, ale dokáže mimo jiné také doporučit vhodnou emotikonu.

Ceskymac.cz se vám samozřejmě pokusí přinést recenzi této chytré klávesnice co nejdříve po jejím oficiálním uvolnění pro operační systém iOS.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button