Utility

AppCleaner česky

AppCleaner je malá aplikace zdarma, která vám umožní důkladně odinstalovat nechtěné aplikace. Při instalaci programů se kopíruje mnoho souborů do celého systému a i po odstranění programu tam stále zůstávají. AppCleaner najde všechny tyto malé soubory a bezpečně je odstraní. Stačí přetáhnout aplikaci na okno AppCleaner a ten najde všechny související soubory a vy je můžete odstranit kliknutím na tlačítko Odstranit.

Aktuální verze programu 2.0.5 v angličtině je ke stažení zde. (Mac OS X 10.6.6 a vyšší)
Čeština do verze 2.0.5 ke stažení zde.

Stažený soubor rozbalíme a spustíme instalaci.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

6 Komentáře

  1. mám, ale nejde to.:( Kdyý jsem jí instaloval, tak se to ptalo jen jestli na disk Mac… jiný ani nemám, tak jsem to tam nainstaloval a nic. nevíte kde bych to na disku našel a smazal to?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button