Novinky

Ani letos se živáku nedočkáme. Apple už natáčí představení nového iPhonu 14

Léto se pomalu přehouplo do své druhé poloviny a fanoušci technologií, v tomhle případě zvlášť ti, kteří mají v oblibě produkty s logem nakousnutého jablka, už vyčkávají příchod nového iPhonu a Apple Watch. Apple již tradičně představuje své nejnovější smartphony a chytré hodinky v první polovině září a nejinak tomu bude i letos. Alespoň podle Marka Gurmana, který ve svém pravidelném YouTube magazínu Power On prozradil, že v Cupertinu už začalo natáčení právě na zářijovou konferenci.

Mark Gurman také prozradil, že Apple plánuje uspořádat ještě jednu podzimní konferenci. Na té by měl představit nejnovější iPady a Macy s M2 čipem.

K vyladěné prezentaci s virtuálními přechody a bez zbytečných přeřeků se Apple uchýlil na začátku pandemie. A jak se zdá, nehodlá od tohoto kroku upustit ani teď, kdy je situace o mnoho příznivější. Tim Cook při červnovém WWDC sice do Apple Parku pozval několik desítek vybraných hostů, i tehdy ale bylo vše předtočené. Zástupci z řad novinářů, respektive influencerů tak sledovali celou akci na velkoplošném plátně.

Foto: 9to5mac

Živé konference určitě mají své kouzlo. Zvlášť pro diváky, kteří mohou být přímo v místě konání. Na druhou stranu ale nelze přehlédnout fakt, že předtočené akce jsou mnohem svižnější a zkrátka tolik nenudí. Co si budeme povídat, Tim Cook není právě zrozen pro pódium a střídání jednotlivých prezentátorů nebylo zrovna to nejzábavnější, co jsme mohli v posledních letech před covidem vidět.

Víme, v jakých barevných variantách se objeví iPhone 14 a iPhone 14 Pro

Zdroj
MacRumors

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button