Novinky

Víme, v jakých barevných variantách se objeví iPhone 14 a iPhone 14 Pro

Zní to možná až trochu děsivě, ale od premiéry další generace iPhonu nás dělí pouze několik týdnů. Postupem času jsme se dozvěděli řadu důležitých informací o výbavě, kterou nabídne chystaná modelová řada iPhone 14 a iPhone 14 Pro. Vlivem řady nejrůznějších úniků již víme, jak budou smartphony vypadat a jaké můžeme očekávat parametry.

Další olej do ohně nedávno přilil uživatel vystupující na Twitteru pod nickem @jioriku. V jeho příspěvkovém vláknu totiž prozradil, na jaké barevné varianty se můžeme těšit. Pro úplnost je vhodné dodat, že Jioriku patří mezi poměrně spolehlivé zdroje s vysokou mírou úspěšnosti.

iPhone 14 a iPhone 14 Pro. Na jaké barvy se můžeme těšit?

  • iPhone 14: zelená, fialová, modrá, černá, bílá a červená
  • iPhone 14 Pro (Max): zelená, fialová, stříbrná, zlatá a grafitová

Jioriku dále prozradil, že avizovaná funkce Always-On bude fungovat stejně, jako v případě simulací, které jsou součástí nástroje Xcode 14. Na vypnutém displeji půjde zobrazit krom hodin také widgety. Údajně má také informace o speciální titanové edici iPhonu 14 Pro, která se však do prodeje pravděpodobně nedostane. Apple se totiž rozhodl, že pro iPhone 14 a iPhone 14 Pro použije stejné materiály jako v případě loňské generace. Stejné zůstanou také velikosti interního úložiště.

Nové iPhony dostanou rychlejší 30W nabíjení, které doprovodí silnější MagSafe magnety. Apple údajně chystá také novou verzi MagSafe baterie, která bude o něco větší a těžší, což může naznačovat vyšší kapacitu použitého akumulátoru.

Jak se těšíte na nový iPhone 14 a iPhone 14 Pro, případně jakou barvu zvolíte? Dejte nám vědět v diskuzi. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button