Novinky

Apple vydal aktualizaci operačního systému OS X 10.11.3 El Capitan

Kromě aktualizace iOS 9.2.1 se dočkali updatu i majitelé počítačů Mac. Apple uvolnil aktualizační balíček OS X 10.11.3 El Capitan všem veřejným uživatelům. Pokud však očekáváte přítomnost nových funkcí, budete nejspíš zklamáni. Čerstvá verze desktopového systému se tradičně soustředí na opravy chyb a vylepšení stability. Pokud jste doposud nebyli vyzvání k instalaci nové verze, můžete ji vyvolat otevřením aplikace Mac App Store a kliknutím na sekci Aktualizace. V případě, že zde kýžený update nenaleznete, doporučujeme přepnutí na americkou lokalizaci a restart aplikace.

el_capitan

OS X El Capitan má podle tvrzení Applu navázat na úspěchy dřívějších verzí systému, které se vyznačovaly skvělou optimalizací a stabilitou. Dosavadní zkušenosti dokazují, že kalifornský gigant dodržel své slovo a aktuální OS X El Capitan je skvěle použitelný systém, který lze bez větších potíží provozovat i na starším hardwaru.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button