AktualityNovinky

Beta verze OS X El Capitan 10.11.1 prozradila příchod Magic Mouse 2, Magic Keyboard 2 a Magic Trackpad 2

Z kuloárů začínají stále častěji proudit zvěsti o novém příslušenství pro počítače Mac, které by se mělo velice brzy objevit na pultech prodejců. Jako první se začaly objevovat zvěsti k další generaci bezdrátové klávesnici Magic Keyboard 2. Ta má údajně nabídnout přepracovaný design, úspornější verzi Bluetooth, integrovaný akumulátor s delší výdrží a dlouho kýžené podsvícení.

imac_set

Tento únik nově potvrzuje konfigurační soubor, který je součástí poslední beta verze systému OS X El Capitan 10.11.1. Kromě klávesnice však obsahuje další dvojici zatím nepředstavených periferií. První z nich je myš Magic Mouse 2, o níž mnoho informací zatím nekoluje. Lze však předpokládat nasazení technologie Force Touch, lepší snímací schopnosti a kapacitnější akumulátor.

Magic-Keyboard-OSX-800x554

Trio uzavírá Magic Trackpad druhé generace, jehož hlavní devizou se má stát podpora gest využívající Force Touch. Zdá se, že Apple hodlá z této technologie vytěžit maximum a rozšířit tak možností ovládání celé produkté řady. Další podrobnosti jsou bohužel zahaleny rouškou tajemství a proto nám nezbývá nic jiného, než počkat na další úniky. K oficiálnímu odhalení má údajně dojít společně s novými iMacy, jejichž debut je očekáván v nejbližších dnech.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button