ČeštinyNovinkySoutěž

1Password zdarma

Při spuštění tohoto serveru jsme psali, že chceme dělat věci trochu jinak. Nechceme se přetahovat o čtenáře s ostatními blogy, ale přinášet něco nového. Věříme, že se nám to prozatím daří. Hlavní náplní tohoto serveru je přinášet Vám našim čtenářům programy v našem vlastním jazyce. Prozatím máme za sebou oficiálně přeložené dva projekty (plus několik  neoficiálních). Prvním z nich je MediaCentral od společnosti Equinux a multimediální přehrávač MPlayerX. Oba programy se dočkaly oficiální verze v českém jazyce. S potěšením Vám oznamujeme, že k těmto dvěma přibyl třetí u kterého jsme se podíleli na lokalizaci do češtiny a tím je program 1Password od Agilebits. Jako odměnu od vývojářů jsme obdrželi jednu licenci zdarma pro naše čtenáře. Licenci získá jeden vylosovaný čtenář. Pojďme si 1Password trochu představit.

1Password pro Mac

Stalo se Vám, že jste zapomněli heslo? Nám všem se to někdy stalo. Nyní si již nemusíte dělat starosti. 1Password překonává dřívější způsob uchovávání hesel, protože pracuje přímo ve vašem prohlížeči, ukládá vaše uživatelská jména a hesla, a snadno vytváří bezpečná, jedinečná hesla pro každou stránku. 1Password Vás může automaticky a bezpečně přihlásit, zadat informace o kreditní kartě a vyplnit registrační formuláře, to vše za pomoci šifrování informací jen s jedním heslem, které si musíte zapamatovat.

Další informace:

 • Uchovává další citlivé informace v Bezpečných poznámkách
 • Uchovává softwarové licence a stvrzenky
 • Vše uspořádává pomocí tagů a složek

Nová verze 1Passwordu byla zcela přepracována, aby plně využila skvělé vlastnosti operačního systému OS X Lion, jakými jsou:

 • Celoobrazovkový režim
 • Lepší bezpečnost díky kompatibilitě pro sandboxing v Lionu
 • Ještě vyšší bezpečnost díky PBKDF2 kalibraci
 • 64bitová podpora pro rychlejší odezvu

Program určitě stojí za vyzkoušení, já sám jej používám již několik let. Zkušební verzi lze stáhnout ze stránek vývojáře.
Nejnovější verzi můžete stáhnout z Mac App Store.

 

stahnout-mac-app-store

 

Co tedy musíte udělat pro získání licence zdarma?

 • Sledujte nás na Twitteru a retweetujte tuto zprávu:
  @Ceskymac dava zdarma jednu licenci 1Password pro Mac v hodnote 1000,- http://wp.me/p2bD0x-ph
 • Dejte Like tomuto příspěvku na Facebooku.
 • Zanechte komentář pod tímto příspěvkem.

Pro větší šanci můžete použít všechny tři možnosti. Jeden vylosovaný čtenář obdrží licenci zdarma. Losování proběhne 12.2.2012.

Hodně štěstí všem.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

5 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button