Novinky

Známý opravář MacBooků vysvětlil, proč se nevyplatí kupovat nový MacBook Pro

YouTube se pomalu začíná plnit stovkami unboxing videi nového MacBooku Pro, nicméně pokud stojíte o pohled člověka, jehož denním chlebem jsou opravy jablečných počítačů, neměl by vám uniknout kanál Louise Rossmanna. Tento mladík je známý pro svým projevem plným peprných výrazů na adresu Applu. Jak se dalo čekávat, Louis se s novým MacBookem vůbec nepáral a naplno vyjádřil svůj názor na konektorovou výbavu a klávesnici, která je v porovnání s předchozí generací mnohem hlučnější.

1477798667_675396-29032258065

Během natáčení se mimo jiné projevila chyba, která po připojení mikroskopu do USB-C způsobila odpojení od bezdrátové Wi-Fi sítě. Nutno však podotknout, že podobný nešvar není ničím neobvyklým a čas od času se objeví v některé z prvních verzí operačního systému macOS (OS X).

New Macbook Pro ONLY WORKS WITH $70 DONGLE!(no third party dongles)

👉 DISCORD chat server: https://discord.gg/NWuBUxC I hope you don’t try to use a USB-C device and wifi at the same time… Ok for all the people in the comments saying I used the wrong adapter, check the reviews on apple.com for the official USB-C to HDMI adapter.

Pokud máte zbytečnou hodinu, doporučujeme shlédnout přiložené video. Kromě již zmíněných informací se dozvíte, že demontáž spodního víka není tak snadná jak se může zprvu zdát a dokáže potrápit i zkušeného technika. Poslední třetina rozborky se věnuje pohledu mikroskopem na jednotlivé komponenty, které jsou součástí základní desky MacBooku.

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Všechna čest tomu chlapíkovi, ale přijde mi jako nevychovanec. Sice jsem celé video neviděl, ale ve spoustě věcí má pravdu. Vtipné bylo jak se chudák pral s otevřením MacBooku, ještě že tam měl kolegu 😀

  2. Prostě výrobce, co použije lepidlo místo šroubů, ať u notesa nebo i mobila, je u mně dement… takže dneska boužel 90% výrobců elektroniky 🙁 Kde jsou ty časy, kdy jsem nadával na atipický šroubky na různých počítačích.. a vyřešila to jediná sada bitů. Tohle hrubý násilí při rozebírání mně děsí. Stačí nutnost trhat display aby se člověk dostal do iMacka 🙁

Close