Novinky

Začněte šetřit. Apple Watch Series 5 dorazí dostanou pouzdro z keramiky a titanu

Zdá se, že nejnovější aktualizace watchOS 6 beta odhalila další informace k chystaným Apple Watch Series 5. Jen několik dní po zjištění pravděpodobného data představení modelové řady iPhone 11 tu máme další odkaz na nový model chytrých hodinek od Applu. Zatímco Apple Watch Series 4 byly dostupné ve dvou variantách – ocel & hliník, letos se k tomu přidá keramika a titan.

Nasvědčuje tomu alespoň animace pro počáteční proces nastavení Apple Watch. To je dobrá zpráva pro všechny, kterým chyběla prémiová verze hodinek s keramickým tělem. Pro ještě větší labužníky si Apple pravděpodobně připravil titanovou verzi, která dost možná nahradí aktuální ocel. Titan je totiž mnohem odolnější a zároveň i lehčí.

Mezi uživateli se aktuálně vedou diskuze, zda Apple nenabídne keramickou a titanovou verzi také pro Apple Watch Series 4. Osobně mi tato možnost přijde jako hrubě nereálná, ovšem u Apple člověk nikdy neví.

Apple za měsíc představí Apple Watch Series 5. Co od nich můžeme očekávat?

S prémiovými materiály se bude jistě pojit také „prémiová“ cena, která může vyšplhat k nebezpečně vysokým cifrám. Vůbec bych se nedivil, kdyby Apple Watch Series 5 s titanovým či keramickým pouzdrem stály o třetinu až polovinu více než stále aktuální Series 4. Segment nositelné elektroniky je stále na vzestupu a Apple si tento fakt velmi dobře uvědomuje. S ohledem na jeho firemní politiku lze předpokládat, že z narůstající obliby bude chtít takříkajíc vytřískat co nejvíc.

Jak se díváte na chystané Apple Watch Series 5 a co říkáte na návrat keramické a nově příchozí titanové varianty?

Zdroj
9to5mac

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button