Novinky

Beta verze iOS 13 prozradila datum, kdy Apple představí iPhone 11

Že se nová generace iPhonů objeví v září, je nejspíše jasné každému, kdo se o svět technologií alespoň trochu zajímá. Konkrétní den premiéry ovšem stále zůstává tajemstvím. S konečnou platností bude toto datum potvrzeno až ve chvíli, kdy Apple rozešle oficiální pozvánku. Díky kódu beta verze nového operačního systému iOS 13 už je však známo, kdy se událost s velkou pravděpodobností odehraje. 

Technici ze společnosti iHelp BR zdrojový kód nastupující generace operačního systému pro iPhony pořádně prozkoumali a zjistili, že nové jablečné smartphony se světu nejspíše ukáží 10. září. Apple tak dodrží standardní postup, kdy své novinky představí v první půlce měsíce. Testovací verze iOS 13 totiž obsahuje obrázek pojmenovaný “HoldForRelease”, který zachycuje domovskou stránku nového iPhonu právě s tímto datem. 

Podle masivního úniku má iPhone 11 nabídnout nejlepší fotoaparát na trhu, duhový kryt a mnoho dalšího

Totožným způsobem uniklo datum premiéry nových iPhonů i loni. Apple se tedy buďto nepoučil a nebo obrázek nechal v beta verzi iOS schválně. Oficiální pozvánka už tím pádem bude pouze sloužit pouze jako potvrzení. Datum 10. září se navíc shoduje i s předchozími odhady. Magazín 9to5mac totiž už před časem psal o tom, že nové iPhony se ukáží druhé úterý nebo středu v září. 

Zdroj
TheVerge
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close