Novinky

Youtuber odpověděl na otázku, která trápí všechny fanoušky Applu. Lze Mac Pro použít jako struhadlo na sýr?

Od prvního momentu, co Apple představil nový Mac Pro (článek zde), okamžitě se začaly objevovat nejrůznější vtípky odkazující na tvar přední strany, která připomíná struhadlo na sýr. Pokud vám stejně jako mnohým nedala spát otázka, jak by Mac Pro fungoval v praxi jako kuchyňská otázka, máme pro vás odpověď.

Mac Pro bude pěkně mastná mašina. Cena se může vyšplhat až na milion korun

Abych byli přesní, s odpovědí přišel Youtuber Winston Moy, který si vyrobil věrnou repliku kusu čelního panelu, jakým disponuje zmíněný Mac Pro. Asi nikoho nepřekvapí, že v praxi by Mac Pro v roli struhadla na sýr obstál podobně, jako kdybyste ke stejnému účelu použili víko od kanálu.

Nový Mac Pro je designový remix. Apple u něj použil ta nejlepší řešení ze starších modelů

Design čelního panelu je navržen tak, aby co nejlépe spolupracoval s promyšleným systémem chlazení, který se stará o proudění vzduchu uvnitř skříně. Publikované video však velmi pěkně zachycuje, že aby bylo možné vyrobit alespoň kousek připomínající čelo Macu Pro, je třeba vynaložit značného úsilí.

Winston Moy tedy přišel s jasným rozřešením pravděpodobně té největší otázky, které lidstvo v posledních dnech a týdnech trápilo. Pokud si tedy chcete pořídit hodně luxusní struhadlo na sýr za 150 000 korun, Mac Pro si raději nekupujte. Youtuber ovšem také ukázal, že design přední strany může skvěle posloužit jako originální stojan mýdlo.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close