Novinky

Xiaomi otevřelo další Mi Store. Kvůli slevám se v Ostravě stály fronty

Čínskému dravci Xiaomi už v obchodních centrech nestačí malé předváděcí kiosky. Jako houby po dešti proto po Česku rostou obchody Mi Store. Posledním městem, kde Xiaomi otevřelo svou oficiální kamennou prodejnu, je Ostrava. 

To byl také důvod mimořádných front, které se v místním nákupním centru Nová Karolina tvořily už od časného rána. Xiaomi totiž pro prvních 330 zákazníků svého nového zastoupení připravilo masivní slevy. Například smartphone Mi A2 bylo možné koupit za 499 místo obvyklých 5999. Hodinky Amazfit Bip zase za dvě stovky. Pro zkrácení čekání se navíc lidé mohli zapojit do soutěže o padesát cen. 

Odměnou, pro další nakupující, kteří přetrpěli na pohled beznadějnou frontu, byla sleva ve výši 30 procent na téměř celý sortiment značky. Slavnostního otevření se zúčastnil český zápasník Karlos Vémola a Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková společně s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou. Xiaomi v Mi Storech nabízí svůj kompletní sortiment od smartphonů, přes nositelnosti a až po vybavení pro chytrou domácnost. 

Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close