Novinky

Výrobce krytů prozradil, jak bude vypadat iPhone 11

Výrobci příslušenství se začínají pomalu připravovat na příchodu nových iPhonů. To s sebou přináší úniky informací o designu, které se již staly nepsanou tradicí. Jinak tomu není letos, kdy 5 měsíců před očekávaným debutem známe téměř kompletní podobu iPhonu 11. Na webu Slashleaks se totiž objevilo několik fotografií krytů, jež v podstatě stvrzují dřívější predikce.

Základní kontury šasi budou stejné jako u posledních dvou generací. S tím se tedy pojí totožné rozměry zařízení a úhlopříčka displeje. Největší změny se letos odehrají na zadní straně, kam se poprvé v historii Applu nastěhuje trojitý fotoaparát. Ten bude usazen do masivního modulu, který bude sdílet s přisvětlovací diodou a sekundárním mikrofonem.

Nejnovější únik také potvrdil trojúhelníkové rozložení objektivů s nezvykle velkým průměrem. Fotoaparát byl pro Apple vždy klíčovou součástkou a letos tomu nemá být jinak. V zákulisí se čím dál hlasitěji šušká o tom, že iPhone 11 nabídne velmi kvalitní kameru, která posune měřítka mobilní fotografie na novou úroveň.

Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo na toto konto dodává, že chystaná novinka se pochlubí objektivem s širokým úhlem záběru, teleobjektiv a ultrazvukovou čočku. Apple bude pravděpodobně chtít vylepšit kvality portrétového režimu a možnosti rozšířené reality. K tomu bude zapotřebí i velmi kvalitního fotoaparátu, který bude muset úzce kooperovat s výkonným čipsetem.

Podrobnosti o rozlišení snímačů a jejich schopnostech prozatím chybí, ale jedno je již nyní jisté. Kamera v iPhonu 11 bude s nejvyšší pravděpodobností tím největším lákadlem.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close