NovinkyOkénko do minulostiZ historie Apple

Vše nejlepší Apple

Dnešní den 1. dubna 2012 je dnem slavnostním, dnem narozeninovým. Dnes je to přesně 36 let, kdy pánové Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne podepsali smlouvu o partnerství, čímž položili reálné základy společnosti Apple jako takové. Bližší informace o tomto mezníku v historii společnosti Apple naleznete v tomto článku. Společnost Apple, dříve Apple Computer Inc., v současnosti Apple Inc., urazila během svého “života” skutečně dlouhou cestu lemovanou četnými úspěchy i neúspěchy, její role však v počítačové historii hrála a stále hraje prim. Je to Apple, kdo udával a udává směr vývoje počítačového průmyslu. A proto přejme společnosti Apple Inc., která kolem sebe vytvořila kult, nábožensví, mnohamilionovou základnu příznivců, přinesla na svět jedinečné dosud nevídané produkty i zařízení, vše nejlepší k dnešnímu významnému dni a mnoho dalších, ještě uspěšnějších let, díky kterým bude tento svět zase o kus lepším místem pro život.

 

Všechno to začalo snem a nadšením dvou mladíků, a nebýt jejich odhodlání a kroků nebyl by Apple Inc. tím, čím je dnes. Nejhodnotnější společností světa, která je vzorem moderního byznysu udávající směr, kterým se bude dále vyvíjet počítačový průmysl. Samozřejmě nesmíme opomenout veškeré současné i bývalé zaměstnance společnosti, kterým též patří obrovské uznání za jejich práci.

Ještě jednou vše nejlepší Apple.

Historii společnosti Apple a všem důležitým “životním” mezníkům se věnujeme a budeme nadále věnovat v rubrice Okénko do minulosti.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button