Videa

Videorecenze Lamax Elite E-1: kvalitní bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží

Do redakce nám dorazila bezdrátová sluchátka Lamax Elite E-1, která míří na náročnější uživatele. Důraz na kvalitu je znatelný již při prvním kontaktu, kdy zaujme precizně zpracovaná konstrukce. Radost nám udělala měkoučká výplň náušníků, což přímo vybízí dlouhým relaxacím nebo seriálové náloži. Příjemný pocit z nošení podtrhuje přítlak, který je tak akorát, aby se pocit otlačení nedostavil dříve jak za několik hodin.

Co se týče zvukového přednesu, Lamax Elite E-1 jsou velmi příjemným překvapením. Nebudu chodit okolo horké kaše a rovnou prozradím, že Lamax Elite E-1 mě velmi mile překvapila. Na své si přijdou vyznavači basů, kterou jsou vážně šťavnaté. Obecně se dá hovořit o příjemně dynamickém projevu, který vás jednoduše bude bavit. Středy mají dostatek detailů a špatně na tom nejsou ani výšky, které patří k tomu lepšímu v dané cenové kategorii.

Recenze Lamax Elite E-1: precizní bezdrátová sluchátka s výborným zvukem

Na limity narazíte až u metalových nářezů, kde basy nemají potřebnou rychlost. Na druhou stranu housový mixy si budete doslova užívat. Zábavně laděný charakter je vhodný také pro sledování filmů, kde si naplno vychutnáte všechny blyštivé efekty. Vypíchnout si zaslouží také bezvadná výdrž. Lamax Elite E-1 vydrží na jedno nabití v rozmezí od patnácti do dvaceti hodin, což považujeme za skvělý výsledek. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button