Videa

Videorecenze iPhone 12 Pro Max: ten nejlepší z nejlepších

Apple letos představil rovnou čtyři nové smartphony z modelové rodiny iPhone 12. Vrchol nabídky tvoří iPhone 12 Pro Max, který nabízí nabízí ten největší displej, baterku a nejlepší fotoaparát ze všech iPhonů. Zároveň jde o největší iPhone, jaký kdy Apple vyrobil. A jsou to právě fyzické proporce, které mohou uživatele nalákat či naopak odradit.

Recenze iPhone 12 Pro Max: zrozen k maximálním výkonům

Stejně jako u ostatní iPhony 12 také iPhone 12 Pro Max pohání špičkový čipset Apple A14 Bionic, který se může směle řadit mezi nejvýkonnější procesory na světě. Od toho se odvíjí také zbytek výbavy, která se nese v duchu toho nejlepšího, co má Apple k dispozici. Rozměry iPhonu 12 Pro Max jsou dány velikostí displeje, který má úhlopříčku 6,7“ s rozlišením 1284 x 2778 pixelů.

Na iPhone 12 Pro Max jsme se podrobně podívali také na Českém Macu, kde jsme mu věnovali samostatnou recenzi. Pokud ovšem upřednostňujete raději video, máme pro vás také videorecenzi, kterou jsme připravili v produkci našeho partnerského YouTube kanálu Gizlife. Pokud si nechcete nechat ujít také další videa ze světa Applu, gadgetů a dalších vychytávek, nezapomeňte náš kanál odebírat.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button