Novinky

Viceprezident Amazonu představoval nová sluchátka. V uších měl v tu chvíli AirPods

Prodejní čísla z trhu s chytrými reproduktory hovoří jasně – suverénním lídrem segmentu je Alexa od společnosti Amazon. Apple se svým domácím reproduktorem HomePod značně ztrácí. Už delší dobu se navíc spekuluje o tom, že Amazon se svému kalifornskému sokovi chystá zatopit také v další oblasti. Mělo by jít o konkurenci bezdrátových sluchátek AirPods. 

Svá vlastní sluchátka Amazon ve středu skutečně představil. Prodávají se pod názvem Echo Buds a aktuálně jsou k dispozici v předprodeji za 129 dolarů. Premiéru nových produktů z produktové řady Alexa ovšem zastínila jiná událost, která marketingové oddělení Amazonu jistě nepotěšila.

Pitva Apple Watch Series 5: větší baterie a inovovaný Always-On displej

Vysoký představitel Amazonu, Dave Limp, totiž vystoupil v pořadu televize Bloomberg, kde měl v plánu o nových produktech hovořit. Senior viceprezident pro zařízení a služby ovšem na obrazovce vystoupil, když měl v uchu sluchátka AirPods od Applu. Jak všichni víme, internet neodpouští. Fotka šéfa Amazonu, který mluví o nových sluchátkách, zatímco má v uchu AirPods, se tak začala šířit po sítí.

Apple použil u iPhonu 11 a iPhonu 11 Pro naposledy stejný design. Příště se chce vrátit ke kořenům

Sluchátko Limpovi nejspíše poskytla produkce televize a samotný viceprezident se pravděpodobně pouze přizpůsobil. Přesto ovšem situace působí přinejmenším komicky. Echo Buds slibují až 5 hodin hraní na jedno nabití, skvělý zvuk a aktivní potlačení okolního hluku vyvinuté ve spolupráci se společností Bose. 

Zdroj
9to5mac
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close