Novinky

Větší trhák, než Apple čekal. AirPods Pro se nestačí vyrábět

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro, které Apple představil minulý měsíc, jsou nečekaným hitem. Agentura Bloomberg totiž dneska přišla s informací, podle které se nejdražší bezdrátová sluchátka v nabídce Applu prodávají mnohem více než společnost očekávala. Kalifornská společnost dokonce údajně musela svého dodavatele požádat, aby výrobu AirPods Pro zdvojnásobil.

Vůbec špatně se podle všechno nedaří ani klasickým AirPods. Také zde Apple podle dostupných informací požádal o navýšení výroby. V tomto případě ovšem není úplně jasné, o kolik. Že se jedná o žádané zboží, naznačují i údaje v oficiálním obchodě Applu. Pokud si je objednáte nyní, doručí je Apple až na začátku ledna. Podobná situace podle webu Macrumors panuje také ve Spojených státech, kde Apple slibuje doručení 31. prosince. Ani v tomto případě tedy sluchátka není možné obdržet do Vánoc.

Ví Harvard něco, co my ne? Univerzita rozprodala akcie Applu za 100 milionů dolarů

S trochou štěstí ovšem na internetu můžete narazit na prodejce, který si dokázal dostatečně předzásobit. Apple AirPods jsou bezesporu nejprodávanější bezdrátová sluchátka na světě. Od uvedení v roce 2016 jejich obliba a prodeje strmě rostou. V případě Apple AirPods Pro, které výměnou za sebevědomou cenu nabízí nejlepší možná zvuk, to dokonce vypadá, že skutečná poptávka překvapila i samotný Apple.

Zdroj
Macrumors
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close