Novinky

V Applu si oblíbili Česko. Praha se opět stala dějištěm natáčení reklamy na iPhone

Apple Pay je stále v nedohlednu a o Siri v češtině si můžeme nechat pouze zdát. Někdo by si tedy mohl myslet, že v Applu berou Českou republiku stejně vážně asi jako Kongo nebo Ugandu. Opak je ovšem pravdou, jelikož naše matička Praha posloužila jako dějiště pro natáčení nové reklamy na iPhone XR.

Klip nese název Color Flood a jeho hlavním cílem je připomenout uživatelům barevné varianty nejlevnějšího modelu v portfoliu značky. V reklamě se prohání davy lidí oblečených do jednobarevných kombinéz ve stejných odstínech, v jaké si lze iPhone XR pořídit – modrá, žlutá, zelená, bílá, oranžová, černá a červená.

Reklamní spot je na poměry Applu až nečekaně nudný. O něco větší zážitek však přináší českému divákovi, který může na záběrech poznat lokace jako je například ikonická budova Transgasu, Národního divadla, holešovického nástupiště metra či Strahov.

Recenze Apple iPhone XR: téměř dokonalý kompromis

Nejzajímavější na celé události je fakt, že Apple u nás nenatáčel poprvé. Před třemi lety zde totiž proběhla produkce vánoční reklamy “Frankie’s Holiday“ a “Romeo and Juliet“, které lákaly na iPhone 7. Opomenout nelze ani reklamní spot “Sway“ odkazující na sluchátka AirPods a iPhone X. Pokud si na tyto starší reklamy již nevzpomínáte, můžete si je připomenout níže.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close