Novinky

Už brzy bychom se mohli dozvědět, kdy proběhne představování nových Apple produktů 

Kdy se bude konat tradiční zářijové představení nových produktů s nakousnutým jablkem zatím není jisté. Objevila se nová spekulace, kterou jako první sdílel Mark Gurman na svém Twitteru. Od letošního Keynote očekáváme několik nových produktů. Nové modely hodinek Apple Watch, nové 5G OLED modely iPhonu 12, novou Apple TV a nový menší HomePod. 

Gurmanova spekulace zakládá na jiné spekulaci, za kterou si stojí známý leaker Jon Prosser. Prosser tvrdí, že produkty, které mají být představeny přes tiskovou zprávu, by měly být ohlášený zítra 8. září v 15:00. Prosser ve své spekulaci přesně nesděluje, jaké produkty by měly být zítra představeny. V minulosti tvrdil, že by se mělo jednat o nové modely chytrých hodinek Apple Watch a o nový model iPadu. 

Mark Gurman si ale myslí, že zítra určitě nebudou představené nové produkty. Naopak si myslí, že bude ohlášeno datum, kdy by se měla konat online prezentace nových produktů.

Za normálních okolností Apple posílá pozvánky přibližně dva týdny předem, což by znamenalo, že pokud by zítra byly vytvořené pozvánky, prezentace nových produktů bychom se mohli dočkat okolo 22. září. 

Nesmíme ale zapomenout na to, že letošní akce se nejspíše bude konat online, podobně jako červnové WWDC 2020. To znamená, že čas mezi představením data a samotnou akcií může být kratší. Novináři nebudou muset cestovat do Cupertina. 

I kdyby se představení nového iPhonu 12 konalo v září, je téměř jisté, že se iPhone nezačne prodávat dříve než v říjnu. 

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button