Novinky

Uniklé fotografie AirPods 3 odhalily finální design sluchátek i podobu nabíjecího pouzdra

Poslední z úniků prozradil, že Apple chystá další generaci svých bezdrátových sluchátek. AirPods 3 dostanou pravděpodobně nový design, který bude stavět na základních konturách AirPods Pro.

Alespoň tak to vyplývá z publikovaných snímků, které mají zachycovat třetí generaci AirPods. Na přiložené fotografii si můžeme všimnout nabíjecího pouzdra, které v mnoha ohledech připomíná krabičku od AirPods Pro. Podobná je také horní část sluchátek, na které navazuje kratší nožička s mikrofonem. AirPods 3 tak evidentně dostanou stejný ovládací prvek v podobě dotykového senzoru citlivého na tlak.

Zdroj: 52audio

Zdroj snímků také zveřejnil rentgenové fotky AirPods 3 vedle AirPods Pro. Z nich lze vyčíst, že AirPods 3 dostanou výrazně menší nabíjecí pouzdro. Všimnout si lze také absence pryžových koncovek, z čehož plyne jedna zásadní informace. AirPods 3 nedostanou funkci pro aktivní potlačení okolních ruchů. ANC tak zůstane i nadále výsadou pouze modelu AirPods Pro.

Zdroj: 52audio

Nově uniklé snímky mimo jiné potvrzují dřívější zvěsti o tom, že další generace AirPods bude po designové stránce velmi podobná současným AirPods Pro.

Zdroj: 52audio

Co se týče termínu představení, tak aktuální spekulace avizují první čtvrtletí příštího roku. Ve hře však zůstává i varianta, že se nové AirPods 3 objeví jako překvapení během keynote, kterou má Apple naplánovanou na příští úterý.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Jeden komentář

  1. sranda. keď rontgenové fotky AirPods 3 zväčším a roztiahnem ku veľkosti AirPods Pro a následne prekryjem fotky, tak je to tá istá fotka. Ale keď chcete, vyrobím Vám AirPods 4 micro mini+ (stačí, ak fotku ešte viacej zmenším a viac stlačím…) Jednoducho povedané, sem tam treba overiť zdroj a porozmýšľať…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button