Novinky

Třetí generace AirPods přijde už na začátku roku 2021. Kolik za ně zaplatíme?

Třetí generace sluchátek AirPods je už za rohem. Nedávno přišla náhlavní sluchátka AirPods Max a je téměř jisté, že na začátku roku 2021 přijde další verze bezdrátových sluchátek AirPods. Nová generace by se měla inspirovat vzhledem AirPods Pro. Jediný rozdíl údajně bude, že nástupce nejoblíbenějších sluchátek od Applu nedostane aktivní potlačení okolních ruchů (ANC).

AirPods Pro

Dle magazínu TheElec, který přišel s těmito informacemi, by cena nových sluchátek měla značně klesnout. AirPods Pro nyní koupíte za 7290 korun a podle nejnovějších informací by cena nové generace měla klesnout o 20 %, což by nás uvádělo a cenu 5832 korun. „Apple představí novou generaci sluchátek AirPods. Jejich design bude velmi podobný modelu AirPods Pro. Sluchátka v sobě nebudou mít čip na aktivní potlačení hluku, ale díky tomu jejich cena klesne o přibližně 20 %,“ sděluje magazín TheElec ve svém zprávě.

Za stejnou cenu si teď pořídíte druhou generaci AirPods s podporou pro bezdrátové nabíjení pouzdra. Vyskytuje se zde také možnost, že by tento model mohl tuto druhou generaci nahradit. Výhodou by mohla být například větší přizpůsobitelnost pro vaše uši, díky výměnným špuntům. 

A co vy? Ocenili byste další model sluchátek AirPods? Dejte nám vědět do diskuze.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Jeden komentář

  1. Bez ANC o 20% nižší cena? To opravdu ne, cena by musela klesnout minimálně o 50-60% aby ty sluchátka měli smysl.

    Já raději připlatím těch 20% na AirPods Pro – jedny jsem teď koupil přítelkyni a vypadají skvěle a ANC je to proč mají tyto sluchátka smysl i za 7 tisíc. Bez této funkce je nahradí kde co třeba i BeatsX nebo BeatsFlex s cenou 1500,- (stále jde o sluchátka s čipem W1 takže mají stejné výhody párování a dosahu jako AirPods).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button