Novinky

Třetí generace AirPods dorazí ještě letos. Apple chystá i překvapení pro audiofily

Oblíbená sluchátka AirPods by se ještě letos měla dočkat nové generace. Alespoň si to myslí analytik Daniel Ives ze společnosti Wedbush. Nejpodstatnějším vylepšením by se podle něj měla stát vyšší odolnost vůči vodě. Obě předešlé generace totiž certifikaci rezistence vůči vodě nebo prachu postrádaly. Podle analytika se nová generace sluchátek objeví na pultech obchodů ještě před Vánoci. Je tak možné, že poprvé Apple novinku ukáže v rámci své zářijové konference, která bude patřit primárně novým iPhonům. Kromě odolnosti vůči vodě a prachu by nová sluchátka měla prodělat také malé množství dalších změn. Není vyloučeno ani to, že AirPods omládnou i po designové stránce. 

O třetí generaci sluchátek AirPods v minulosti mluvili i další analytici. Například Mark Gurman z Bloombergu v únoru 2018 tvrdil, že o rok a měsíc později Apple představí AirPods s podporou Siri. To se také splnilo. Následně Gurman predikoval, že Apple pracuje na další verzi svých sluchátek, která tentokrát dostanou voděodolnost a redukci šumu. Podle analytika z Bloombergu Apple vedle toho pracuje na velkých sluchátkách, která by se také měla objevit ještě v průběhu letošního roku. Mělo by se jednat o výrobek vysoké kvality pro náročné uživatele. 

Apple rozjíždí masovou výrobu nového iPadu a 16palcového MacBooku

K předpovědím se v dubnu připojil také respektovaný Ming-Chi Kuo, podle něhož by masová výroba nových AirPods měla začít mezi posledním kvartálem roku 2019 a začátkem roku 2020. Mělo by jít o dva blíže nespecifikované modely, z nichž jeden dostane zcela nový design a vyšší cenu než druhá generace AirPods. Mohlo by se tak jednat právě o sluchátka určená audiofilům a ostatním uživatelům preferujících co nejvyšší kvalitu reprodukce. 

Zdroj
macrumors
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close