Novinky

Tohle se může stát pouze v Rusku. Mladík zaplatil za iPhone Xs vanou plnou míncí

Apple iPhone není pouze populárním smartphonem, ale v mnoha oblastech funguje také jako ukázka vašeho sociálního postavení. Pokud žijete v méně rozvinuté zemi a vlastníte iPhone, zároveň tím dáváte svému okolí najevo své bohatství a prestiž. Zjednodušeně řečeno, nosit v kapse poslední model smartphonu od Applu může být pro někoho stejně důležité, jako mít před domem zaparkované nejnovější Porsche.

Když k tomu připočtete zoufalou touhu po iPhonu Xs, netradiční smysl pro humor a pár ruských mladíků s vanou napěchovanou mincemi, rázem je zaděláno na výživnou historku. Alespoň tak to působí z fotografie pořízené na pobočce re:Store, autorizovaného prodejce Apple produktů. S unikátním úlovkem se pochlubila vedoucí pobočky Ludmila Semushina, kterou musel pohled na partu mladíků pořádně zaskočit.

Skupinka vtipálků nakráčela k ruskému resellerovi s koupelnovou vanou, která byla po okraj naplněna drobnými mincemi. Za vskutku objemnou hotovost si pak vyžádali nejnovější 256GB iPhone Xs. Ve vaně na to měli připraveno přibližně 100 tisíc rublů, což odpovídá ceně za požadovaný model. Co už jsme se bohužel nedozvěděli je to, kolik času zabralo přepočítání peněz. Dozajista však muselo jít o nezáviděníhodnou činnost

Ať už je váš názor na Rusko jakýkoli, jedna věc je naprosto zřejmá. Zdejší Apple komunita má vskutku originální smysl pro humor.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button