Aplikace iOSiOSNovinky

Tip na hru: caRRage – šílené závody aut s úžasnou grafikou

Svůj iPhone 6s Plus používám výhradně jako pracovní nástroj, který mi usnadňuje práci a pomáhá s časovým rozvrhem. Další věcí, kterou na iPhonu oceňuji, je špičkový fotoaparát, jehož kvality jsou nepopiratelné a právem patří mezi absolutní špičku v kategorii smartphonů. Čas od času však zatoužím po čisté prokrastinaci. Chvíle bezbožného nicnedělání opět prožívám s iPhonem, který mi nahrazuje herní konzoli. Hardcore hráči se možná ušklíbnou a zřejmě přestanou číst tento text, ovšem zbylému obecenstvu bych rád prozradil svůj tip na hru, která si vysloužila nezastupitelné místo v interní pamětí mého smartphonu.

Snímek obrazovky 2016-01-10 v 18.52.33

Jedná se o titul caRRage, který je až démonicky návykovou záležitostí. Pokud máte rádi závodní hry a zároveň netoužíte po realistické sérii Real Racing, dnešní tip si bezpochyby zamilujete. Vývojáři ze studia Nova Games vytvořili bláznivé závody s postapokaliptickou atmosférou. Již při prvních momentech hraní je cítit inspirace filmem Mad Max. Pod palec totiž dostanete vozidlo, které si postupem času vylepšujete o nárazníky s bodáky, brnění, silnější rakety či minomet. Hra staví na monetizačním modelu free-to-play, což s sebou přináší výhody v podobě bezplatného stažení.

https://www.youtube.com/watch?v=4Hsd2BvVFUE

Jestliže zatoužíte po urychlení postupu mikrotransakce vás neminou. S ostatními vozidly se budete prohánět po tratích s rozmanitým okolím. Příjemným zpestřením je lokální multiplayer, který je jako dělaný na klání mezi hodinami výuky či polední pauzou na oběd. Jednoduché ovládání a líbivá grafika činí z caRRage velice zajímavý titul, který stojí minimálně za vyzkoušení. Pro lepší ilustraci o šílených závodech doporučujeme shlédnou přiložený trailer.

stahnout-app-store

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button