Tapety

Tapeta na týden #128

Vítejte zpět u dalšího dílu z našeho seriálu Tapeta na týden. Dnes vám přinášíme hned šestici zajímavých tipů, jak udělat vaše jablečné zařízení originálnějším. Tapety jsou určeny především pro použití na displejích iPhonu, ale lze je samozřejmě použít i pro iPad nebo Apple Watch. Doufáme, že i tentokrát se trefíme do vkusu a alespoň jedna tapeta si najde místo na displeji vašeho zařízení.

Jak tapety stáhnout?

Jednoduše. Po kliknutí na jednotlivé obrázky se vám otevře nový panel se samotnou tapetou. V mobilním prohlížeči stačí pouze zvolit tlačítko pro sdílení a vybrat položku „Uložit obrázek“. Pokud stahujete z počítače, po otevření nového panelu klikněte na tapetu pravým tlačítkem myši a zvolte položku „Uložit obrázek jako…“

Tapeta na týden #127

Doufáme, že jsme vám i tentokrát zpříjemnili končící víkend a do nového týdne opět vstoupíte s čerstvou tapetou. Pokud máte vlastní tipy, můžete se o ně podělit formou komentáře pod tímto článkem, případně nám sdělte, jaká tématika patří mezi vaše nejoblíbenější.

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close