Novinky

Taiwanec ve spánku spolknul své AirPods. Vyšly z něj přirozenou cestou a stále fungovaly

Muži na Taiwanu se stala velmi kuriózní nehoda. Omylem totiž spolkl jedno ze svých sluchátek AirPods. Příběh vlastně dopadl dobře. Jeho střeva zapracovala a bezdrátové sluchátko nakonec vyloučil. K jeho údivu se však ukázalo, že AirPods stále funguje. O bizarním příběhu informoval britský deník Daily Mail. 

Taiwanec Ben Hsu údajně usnul se svými AirPods v uších a když se probudil, jedno ze sluchátek nebylo k nalezení. Vyzkoušel tak nástroj pro vyhledávání ztraceného sluchátka, který Apple pro takové případy nabízí. S údivem zjistil, že sluchátko je v dosahu. Když se ozval zvuk, který měl pomoci ztracené sluchátko lokalizovat, nebyl zprvu Ben Hsu schopen určit, odkud přichází. „Odkryl jsem peřinu a hledal ztracené sluchátko. Pak jsem si uvědomil, že ten zvuk vychází z mého břicha,“ vypověděl Hsu.

Apple zapomíná na to, že jablko není jen jeho logo, ale také ovoce. Německé společnosti znepříjemňuje život

V nemocnici následně lékaři díky rentgenu potvrdili že mladík sluchátko AirPods skutečně pozřel. Kousek elektroniky z něj vyšel přirozenou cestou o den později. Sluchátko se zdálo být bez poškození a a i po vyloučení stále bez problému hrálo. Z kapacity baterie prý zbývalo ještě 41 procent. 

 

Zdroj
BI
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close