Tapety

Stáhněte si některou z exkluzivních tapet pro 16“ MacBook Pro také do svého zařízení

Nový 16“ MacBook Pro dostal do vínku vylepšenou klávesnici Magic Keyboard, větší displej a mnoho dalších novinek. Ostatně všechny klíčové vlastnosti odhalila detailní rozborka od pánů z iFixit, kteří ji doplnili o svůj profesionální komentář. K dispozici jsou také dvě exkluzivní tapety, které si nyní můžete stáhnout také na vaše zařízení.

Stáhnout tapetu v plném rozlišení

Tyto dvě nové tapety sází na pestrobarevný vzhled, který lze bez nadsázky označit za více než povedený. Každý obrázek má rozlišení 6016 x 6016 pixelů a plný barevný profil P3. To znamená, že tapety budou vypadat skvěle na jakémkoli displeji. Díky vysokému rozlišení a zvolenému formátu lze každý z obrázků oříznout na libovolnou velikost, aniž by tím došlo ke ztrátě kvality.

Stáhnout tapetu v plném rozlišení

Obě exkluzivní tapety jsou zároveň součástí marketingové kampaně, které propagují nedávno uvedený 16“ MacBook Pro. Zbrusu nový laptop s logem Applu se může pochlubit hned několika zajímavými vlastnostmi. V prvé řadě jde o návrat k osvědčené klávesnici s nůžkovým mechanismem. Jde o léty prověřenou technologii, která je spolehlivá a netrpí na selhání vlivem zanesení prachem či jinými drobnými nečistotami. Změn doznaly také reproduktory, které nově nabízí lepší zvukový projev a soustava hned několika kvalitních mikrofonů. Opomenout nelze ani větší baterii a možnost osazení špičkovým hardwarem, který dokáže z 16“ MacBooku Pro udělat výkonnou pracovní stanici.

Zdroj
9to5mac
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close