AktualityAplikace MacMacNovinkyTipy a trikyZačínáme s Macem

Tip na spořič obrazovky ve stylu Apple Watch

Ať už patříte mezi fanoušky hodinek Apple Watch či nikoliv, musíte uznat, že jejich výchozí ciferník vypadá skvěle. Může za to jeho jednoduchost a přímočarost, která dokonale vystihuje produkty amerického výrobce. Stejně dobře se může vyjímat na obrazovce počítačů Mac díky spořiči se stejně minimalistickým designem. Ještě lepší zprávou je fakt, že aplikace je volně ke stažení a jeho nastavení je skutečně velmi snadné.

apple-watch-screen-saver-macbook-610x360

Postup

1. Nejprve je třeba stáhnout spořič ze stránek vývojářů (odkaz)

2. Rozbalte stažený soubor dvojitým poklepáním na ikonu

3. Nainstalujte spořič

4. V nabídce nastavení zvolte sekci „Plocha a spořič” a vyberte položku Apple Watch

Snímek obrazovky 2015-09-11 v 23.02.45

Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete pro odstranění spořiče z paměti počítače, stačí na položku kliknout pravým tlačítkem a potvrdit smazání.

Doufáme, že vám náš další tip na užitečnou aplikaci pomohl. V případě, že víte o dalších aplikacích či nástrojích pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku, můžete nám o ní napsat na adresu: admin@ceskymac.cz

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

2 Komentáře

  1. Tak bohužel na Snow Leopardovi spořič nechodí. Co to proboha využívá za kosmický technologie ? Alespoň požadavky na verzi OS mohli dát na stránky před staženim. Akorát jsem jim zbytečně navýšil pseudopočet uživatelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button