NovinkySoutěž

Letní soutěž o 64GB flash disk JetDrive Go 500 s Lightning konektorem

Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře a fanoušky, jistě vám neunikla ani naše velká narozeninová soutěž. A jelikož jsme vám slíbili, že další na sebe nenechá příliš dlouho čekat, nabízíme vám novou příležitost vyzkoušet své štěstí a vyhrát praktický flash disk Transcend JetDrive Go 500 s kapacitou 64 GB.. Jde o užitečný kus příslušenství, který ocení každý majitel zařízení s operačním systémem iOS.

 

Jet-Drive-Go-500-trascend-itusers

JetDrive Go 500 lze využít pro snadnou migraci dat z iPhonu do počítače či jako médium pro zálohování fotek a kontaktů. Díky rychlému rozhraní USB 3.1 můžete kopírovat soubory rychlostí až 130 MB/s. Pokud se chcete dozvědět kompletní informace a praktické zkušenosti, přečtěte si naší podrobnou recenzi.

Jak soutěžit?

Jestliže chcete JetDrive Go 500 vyhrát, stačí se zapojit do naší soutěže, správně odpovědět na soutěžní otázku a mít alespoň trochu štěstí. Výhru získá ten, jehož správná odpověď nám dorazí jako 99. v pořadí. Šanci na výhru mají pouze soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail).

Soutěžní otázka zní: Kdy byl představen první iPhone (datum a rok)?

_MG_9410

Správné odpovědi zasílejte na adresu soutez(zavináč)ceskymac.cz a jako předmět uveďte Narozeninová soutěž. Výherce vyhlásíme v samostatném článku 3. července. Pokud si nechcete nechat ujít některou z dalších soutěží, které pro vás připravujeme, sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru.

logo-ceskymac

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button