Novinky
Trendy

Samsung bublá vzteky. Místo Galaxy S9 používá jeho ambasadorka iPhone X

Není žádnou výjimkou, že celebrity propagující určitou značku telefonu pak ve svém soukromém životě používají zařízení od Applu. Namátkou vzpomeňme například na amerického zpěváka Adama Levineho. Ten se v roce 2014 stal tváří, dnes už neexistující streamovací služby, Samsung Milk Music, jež měla být jakousi mini konkurencí pro Spotify a o týden později v jednom televizním rozhovoru vytáhl z kapsy iPhone. Stejného „prohřešku“ se o rok dříve dopustil i španělský tenista David Ferrer, když na sém Twitteru propagoval nejnovější Galaxy S4 a pod příspěvkem stálo „Odesláno z iPhonu.“ Zkrátka marketing, který jako firma rozhodně zažít nechcete. A přesto se to stalo znovu. A opět jihokorejské společnosti.

Ano výběr ze tří barev Sobčakové nezabránil používání iPhonu X

Když totiž Samsung podepisoval smlouvu se známou ruskou moderátorkou a novinářkou nezávislé televizní stanice Dožď (Дождь), ani ve snu ho asi nenapadlo, že jen o pár týdnů později si bude moderátorka prohlížet zprávy na iPhonu X (recenze). I přesto, že se Xenija Sobčaková snažila své počínání zakrýt kusem papíru, některým divákům tato skutečnost neunikla.

iPhone X je výborným telefonem a proto se dá pochopit, že je s ním Xenija Sobčaková více než spokojena

A co na to Samsung? Není divu, že jeho marketingové oddělení doslova bublá vztekem a zřejmě i pod vlivem dřívějších kauz požaduje po Sobčakové odškodné ve výši 1,6 milionů dolarů (cca 36 milionů českých korun). Podle zahraničního zpravodaje The Mirror nebyla Sobčaková s iPhonem spatřena poprvé. Kandidátka ruských prezidentských voleb používala loňský model iPhonu i při několika televizních rozhovorech. Jak se k celé kauze Sobčaková postaví, zůstává ale zatím tajemstvím. Jediný, kdo z toho musí mít až škodolibou radost, je PR oddělení v Cupertinu. Tak obrovský marketingový zásah bez vlastního přičinění je prostě sen každé společnosti. Jaký názor máte na tuto problematiku vy? Je správné, že i přes podpis smlouvy používají některé celebrity úplně jiná zařízení?

Donald Trump se nechce vzdát svého iPhonu. Bezpečnostní experty ale děsí, že není nijak zabezpečený

Zdroj
9to5Mac
Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

3 Komentáře

  1. Protože neumí používat složitější a sofistikovanější zařízení jako je telefon Samsung s Android OS.

  2. Jestli to nebude tím, že Samsung cpe do svých i drahých telefonů OS Android. OS je to, co dělá telefon telefonem ať je jeho značka jakákoliv! A promiňte mi, mít v drahém telefonu pro někoho méně cenný Android? V levných telefonech prosím, ale v drahých?! To snad nemyslíte vážně. I já jsem si telefon vybíral podle OS! Android se mi nelíbí ani po stránce grafické.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close