Novinky

Ruská společnost začala prodávat luxusní verzi sluchátek AirPods Max. Stojí stejně jako Tesla Model X

Když Apple představil svá prémiová sluchátka AirPods Max, řada uživatelů nešetřila kritikou ohledně jejich ceny. Ta činí na našem trhu 16 490 korun, což rozhodně není málo. Na světě však existuje početný zástup lidí, pro které to jsou pojze drobné. A právě na tuto majetnou klientelu se soustředí ruská značka Caviar, která je pověstná extrémními úpravami Apple produktů. 

V jejím portfoliu tak můžete narazit například na iPhony z ryzího zlata a drahých kamenů. Ruským šperkařům pochopitelně neunikly ani AirPods Max, které se nebáli upravit do takové míry, že nad tím rozum zůstává stát.

AirPods Max od společnosti Caviar si můžete koupit v černé a bílé verzi. Obě varianty se chlubí konstrukcí z 18karátového zlata a čelenkou potaženou krokodýlí kůží. Caviar také dodává, že každá verze sluchátek bude vyrobena pouze v jednom exempláři, což vyjadřuje mimořádnou exkluzivitu. Zájemci dále dostanou bezplatné doručení do jakéhokoli města na světě zahrnující předání prostřednictvím osobního konzultanta.

Zdroj: Caviar

Pokud vás zajímá, za kolik se vyšperkované AirPods Max prodávají, raději se něčeho podržte. Caviar si cení svého netradičního výtvoru na těžko uvěřitelných 108 000 dolarů (zhruba 2,4 milionu korun). To je přibližně stejná suma, kterou zaplatíte za elektromobil Tesla Model X ve verzi Long Range Plus.

Zdroj: CeskyMac.cz (autor: Ruslan Botsyurko)

I přes vskutku sebevědomou cenu však není pochyb o tom, že minimálně na východní polokouli naší planety se bezesporu najde pár zájemců, kterým nebude líto tyto peníze utratit. Na druhou stranu se nemůžeme zbavit otázky, jak asi vypadá člověk, který by chtěl na hlavě nosit zlatá sluchátka v ceně luxusního automobilu. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button