Novinky

Jen pro opravdové boháče. Ruská firma prodává upravený iPhone 11 Pro posázený diamanty za bezmála 3 miliony korun

Řada uživatelů považuje iPhone za módní doplněk, jehož prostřednictvím se snaží vyjádřit svůj společenský status. Možná to zní zvláštně, ale taková je dnešní realita. Po světě však chodí spousta dalších lidí, kterým nejnovější smartphony od Applu přijdou až příliš obyčejné a levné. A právě na tuto část klientely se soustředí ruská společnost Caviar. Ta specializuje na extrémní úpravy chytrých telefonů do podob, nad nimiž běžný smrtelník jen nevěřícně kroutí hlavou.

Nejnovějším přírůstkem v portfoliu značky se stal (doslova) vyšperkovaný iPhone 11 Pro (Max) v edici Solarius Zenith Full Gold. Populární YouTuber MKBHD dostal možnost vyzkoušet si tuto specialitku na vlastní kůži, o což se následně podělil formou videa.

Ruská variace na luxusní verzi smartphonu má základ v iPhonu 11 Pro Max, jehož záda tvoří masivní kus 24karátového zlata, které dál zdobí 137 diamantů a mechanické hodiny. Součástí je také speciální balení, které zahrnuje zlatý „špendlík“ ve tvaru žraloka pro vytažení slotu na SIM kartu, černé AirPods Pro, nabíječku a nástroj pro natažení mechanismu hodinek.

Asi nikoho nepřekvapí, že celá tahle paráda bude stát pořádný ranec peněz. Abychom byli konkrétní, varianta Solarius Zenith Full Gold postavená na iPhone 11 Pro Max (64 GB) přijde na těžko uvěřitelných 120 550 dolarů, respektive 2,7 milionu korun. S tím se přímo nabízí otázka, jak asi vypadá člověk, který si podobně exkluzivní iPhone pořídí. Dozajista půjde o uživatele, co nebude mít hluboko do kapsy, má rád umění, drahé kovy & kameny a do jisté míry si potrpí také na maximální výstřednost.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button