Videa

Otestovali jsme Tesla Model X: nejrychlejší a SUV planety

Elon Musk a jeho společnost Tesla je v technologickém světě považována za průkopníka na poli automobilového průmyslu. Po úspěšném přijetí Modelu S se americká automobilka rozhodla zasáhnout také do kategorie SUV, kam zamířil její nejlépe vybavený Model X, který se pyšní celou plejádou zajímavých vychytávek. Pokud pomineme fakt, že jde o vůbec nejrychlejší SUV planety, zaslouží si vypíchnout skvělé hodnocení v testech bezpečnosti. Tesla Model X je doslova prošpikována těmi nejmodernějšími technologiemi, které lze v moderním automobilu mít. A jelikož Český Mac není pouze magazín o Applu, ale stále častěji se věnuje podobně úžasným produktům, rozhodli jsme Model X otestovat na vlastní kůži.

První dojmy z Tesla Model X 100D: vlk v rouše beránčím

V našem dalším videu se podíváme na zoubek o trochu větší hračce, než je u nás zvykem. Tentokrát jsme si vzali do parády Tesla Model X 100 D, která se pyšní titulem prvního elektrického SUV na světě. Jak na nás tento 2,5 tuny vážící kolos zapůsobil a jaké v nás zanechal dojmy, vám prozradí naše video.

Kromě obsáhlého článku s prvními dojmy jsme ve spolupráci s naším youtubovým kanálem GizLife připravili video, kde jsme rozebrali všechny klíčové vlastnosti Modelu X. Neopomněli jsme ani krátké zamyšlení, zda má právě takto vypadat automobil budoucnosti a co si myslíme o elektromobilech obecně.  Pokud si nechcete nechat ujít naše další videa, nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu, kde pravidelně publikujeme obsah ze světa Applu a moderních technologií.

Provětrali jsme Tesla Model X 100D. První SUV, co vám dá křídla

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close