Novinky

Po roce se vrací svíčka, co voní jako čerstvě rozbalený MacBook

Pokud jste v posledních letech měli to štěstí a rozbalovali zbrusu nový produkt od Applu, nejspíš jste zaregistrovali specifickou vůni přetrvávající ještě několik týdnů od vyndání z obalu. Několik chytrých hlav ze společnosti Twelve South v tom doslova vycítilo obchodní příležitost, kterou přetransformovali do ojedinělého produktu s názvem New Mac Candle. Na první pohled obyčejná svíčka voněla jako čerstvě rozbalený Mac, což mezi fanouškovskou základnou vyvolalo hotové šílenství. Zájem byl natolik enormní, že veškeré zásoby zmizely během několika dnů od uvedení na trh. Není tedy divu, že Twelve South představili další generaci svíčky Inspire Mac Candle N°2, která přichází s novým designem a upravenou formulí použitých esencí.

Nová svíčka je nalita do zakázkové formy s bílou povrchovou úpravou. Při pohledu na zaoblené tvary je patrná inspirace počítačem Mac Pro, který si několikrát vysloužil přezdívku popelnice. Po zapálení Inspire Mac Candle N°2 se rozvine intenzivní vůně nesoucí silné tóny bergamotu, jantaru, citronu a estragonu. Profil vůně má naladit na kreativní notu a povzbudit vaši tvořivost a produktivitu. Část utržených peněz z prodeje svíčky navíc poputuje k rukám charity FIRST, která se soustředí na motivační programy pro mladé lidi, u nichž se snaží vzbudit zájem o vzdělání a kariéru. Za vonnou svíčku Inspire Mac Candle N°2 si výrobce řekne 29,99 dolarů (přibližně 650 Kč), objednávku je možné uskutečnit prostřednictvím oficiálního webu.

Začít prodávat svíčku, co voní jako čerstvě rozbalený Mac je skvělý nápad, nicméně má to jeden háček. Nejenom z naší zkušenosti se totiž dá říci, že nové MacBooky a další produkty od Applu tuto specifickou vůni již postrádají.

Recenze MacBook Pro 2017 s Touch Bar: když budoucnost dorazí o pár let dřív

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button