Novinky

REMOVU S1: nejchytřejší stabilizátor 
pro kamery GoPro na světě

Korejská hi-tech společnost essel-t ve spolupráci s českým distributorem elem6 představila REMOVU S1, první voděodolný bezdrátový stabilizátor pro kamery GoPro na světě. Jedná se o další z chytrých produktů značky REMOVU, jejímž cílem je poskytovat uživatelům nejen akčních kamer GoPro nejsofistikovanější nástroje a řešení pro natáčení těch nejlepších záběrů.

S1_01

Projekt REMOVU S1 byl zahájen v lednu 2015 a v září téhož roku byla spuštěna crowdfundingová kampaň na serveru Indiegogo, ve které se vybralo více než 487 tisíc dolarů. Nyní se stabilizační zařízení založené na principu Kardanova závěsu (gimbal) dostává
z rukou vývojářů do rukou prvních zákazníků po celém světě včetně České republiky a Slovenska

Dokonalá stabilizace za všech podmínek

Stabilizátor REMOVU S1 byl navržen exkluzivně pro akční kamery GoPro. Jeho unikátní konstrukce jej umožňuje používat s veškerými úchyty a držáky, na které jsou uživatelé GoPro zvyklí běžně připevňovat samotnou kameru. Díky tomu lze REMOVU S1 využívat na helmě, na kole nebo přímo na těle.

S1_07

Stabilizátor je také jako první vybavený unikátní odnímatelnou rukojetí s joystickem pro bezdrátové dálkové ovládání. Samotný joystick lze od rukojeti odepnout a s jeho pomocí ovládat gimbal pohodlně na dálku přes připojení Bluetooth. REMOVU S1 lze aktuálně označit za nejpropracovanější stabilizátor, který si majitelé kamer GoPro mohou pořídit.

Stabilizátor REMOVU S1 je vybavený třemi pokročilými motory a citlivými senzory, které zaručují dokonalou stabilizaci i při náhlých otřesech a pohybech. Uživatelé tak mohou pořídit stabilní záběry i z úhlů, ze kterých to dříve bylo nepředstavitelné. Motory stabilizátoru jsou zasazeny do hliníkového pouzdra odolného proti povětrnostním vlivům. Stejně kvalitně je zpracovaná i odpojitelná rukojeť, ovládací tlačítka a OLED displej.

S1_06

Vývojáři společnosti REMOVU jsou dobře obeznámeni s tím, v jak extrémních podmínkách majitelé své kamery GoPro využívají. Gimbal REMOVU S1 je proto odolný vůči dešti, sněhu, prachu i písku. Podobně jako u vodotěsného bezdrátového mikrofonu REMOVU M1+A1, jehož využití bylo rozšířeno i na DSLR zařízení, připravuje REMOVU pro stabilizátor S1 možnost připojení akčních kamer dalších značek.  

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button