Novinky

Reklamní sdělení: iPhone kryt Vapor COMP

Vapor COMP pro iPhone 4

Hledáte dokonalý kryt na svůj iPhone 4, který nejen, že kompletně chrání celé zařízení, ale také vypadá velice povedeně? Právě pro vás je zde kryt s názvem Vapor COMP, který je určený pro iPhone 4 a je vyráběný hned v několika barevných variantách.

Samotný kryt vypadá velice robusně, jedná se o klasický bumper pro iPhone, který je vyrobený z pevných materiálu a i samotné nandání na telefon je jak jinak než-li stylové. Uchycení na telefon pomocí šroubků dodává celému krytu ještě větší pocit pevnosti a celkově dokonale ochrání vaše zařízení.

Přístup je samozřejmě ke všem systémovým tlačítkům od ovládání hlasitosti, nabíjení 30-ti pinovým konektorem, který u iPhone 4 naleznete, tak i přístup ke 3,5mm jacku pro sluchátka atd. 75% krytu je vyrobeno z pevného materiálu a zbylých 25% je pevný plast, který je na straně ovládacích prvků a působí tak o stupěň více elegantněji. Vnitřní strany krytu jsou pogumovány, takže se v něm samotný iPhone cítí doslova jako v bavlnce.

Máte o tento kryt zájem? Můžete ho rovnou objednat na InnocentStore.cz!

Co je obsahem balení?

Kryt pro iPhone 4 s názvem Vapor COMP se vám dostane do ruky dokonale zabalený, hlavní dominantou přední strany je samozřejmě samotný kryt, který je jednoduše dokonalý. Samotný výrobce ElementCase dodává spolu s krytem i bohaté příslušenství. V balení tedy naleznete jednu fólii, která chrání přední stranu vašeho iPhone 4, dále plastovou stěrku, díky které nanesete podstatně lépe samotnou fólii. V neposlední řadě naleznete dva náhradní šroubečky, které slouží k upevnění krytu na iPhone. Samozřejmostí je také miniaturní šroubovák, který slouží k bezproblémovému upevnění krytu.

Jako poslední část je obsahem balení fólie na zadní stranu iPhonu, která je poměrně silná a velice příjmená na dotek. Jedná se o fólii z dílny společnosti 3M, která dále produkuje i další příslušenství pro iPhone. Sami vidíte, že balení neobsahuje jako u jiných obalů pro iPhone pouze samotný kryt, ale i další doplňky, které jsou velice užitečné.

Proč zvolit právě tento kryt?

Tento  kryt zvolí rozhodně ti, kteří o sobě vědí, že jim neustále něco padá z ruky a uznejte sami, že není horšího pohledu než na iPhone s prasklou přední, nebo zadní stranou. Pokud tedy chcete opravdu dokonale chránit svůj iPhone 4, není lepšího řešení, než je kryt od USA společnosti ElementCase s názvem Vapor COMP.

Všechny strany iPhonu jsou jako v bavlnce, budete mít jistější pocit a rozhodně se telefonu absolutně nic stát nemůže. Navíc iPhone v tomto obalu vypadá naprosto báječně a pokud chcete například udělat radost svého mužskému protějšku, tímto krytem ho rozhodně neurazíte. Celkově působí mužně, silně a odolně.

Výhody a nevýhody

Jasnou výhodou krytu Vapor COMP je jeho pevnost, odolnost, robusnost a celkový dojem. Pokud chcete iPhone chránit a je často vystavován extrémním podmínkám, kde hrozí zvýšené riziko pádu, nebo například pošrábání atd, rozhodně se podívejte právě po tomto krytu. Díky stylové fólii, kterou přilepíte na zadní stranu iPhone máte chráněný kompletně celý telefon a maximálně minimalizujete jeho jakékoliv poškození.

Za celou dobu testování jsem nenarazil na žádnou negativní zkušenost. Tedy jedinou poznámku bych. Pokud chcete například vyměnit microSIM kartu, musíte rozšroubovat všechny čtyři miniaturní šroubky, což je mnohdy zdlouhavé. Ale pevně věřím, že toto není praktika, kterou u svého telefonu děláte několikrát týdně.

Po týdenním používání

  •  iPhone mi hned první den spadl doma na podlahu (cca z 1,5m) – ani jeden škrábanec – jak na telefonu, tak na samotném krytu Vapor COMP
  • kryt je opravdu pevný a působí robusně
  • po delším držení telefonu v ruce působí použité materiály velice příjemně
  • jak je zmíněno v recenzi, 75% krytu je vyrobeno z pevného hliníku, který je po delším používání venku poměrně studený – ale to je problém také hliníkových Apple zařízení, všichni jistě znáte studený MacBook PRO na klíně
  • obsahem balení je také malý šroubováček, který si můžete dát na klíče – tím pádem ho máte v ždy po ruce
  • fólie na přední stranu je opravdu odolná a drobné škrábance a oděrky na ni nejsou absolutně vidět

Hodnocení závěrem

Když bych měl shrnout používání krytu po delší době, pozitiva rozhodně převládají. Kryt je opravdu pevný a mohutný, takže riziko při pádu telefonu se podstatně minimalizuje. Pokud hledáte velice odolný kryt, hledáte Vapor COMP.

Fotografie

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button