MacPoradna

Rady a tipy od české Apple komunity #14

Magazín Český Mac tu je primárně pro své čtenáře, kteří patří mezi zapálené uživatele Apple produktů. Kromě denního zpravodajství vám přinášíme návody a další zajímavé tipy pro zařízení s nakousnutým jablkem ve znaku. V poslední době nám však do redakční pošty chodí tolik dotazů, že přestalo být v našich silách, na každý z nich odpovídat.

macforum_logo2

Rozhodli jsme se proto spojit síly s komunitním webem MacForum a vytvořit pravidelný seriál Rady a tipy od české Apple komunity. V každém díle budeme odkazovat na nejdiskutovanější témata. Kromě přísunu cenných informací můžete přispět vlastním názorem a pomoci ostatním uživatelům vyřešit jejich problém.

Je potřeba Macbook poprvé nějak speciálně nabíjet?

S touto otázkou se setkáváme velmi často. V podstatě na ní existuje několik odpovědí, nicméně vždy záleží o jakém typu akumulátoru se bavíme. Současné Li-Ion baterie jsou vybaveny vlastní elektronikou, aby vydržely co nejdéle v nejlepší kondici. Jestli vás zajímá, jak postupovat u nového MacBooku, navštivte odkazovanou diskuzi. (přejít do diskuze)

Jaká sluchátka vybrat aby dobře fungovala s Macem i iPhonem?

Hledáte tip na kvalitní sluchátka s vyváženým poměrem ceny a výkonu? Zkuste se podívat na pár tipů, jak vybrat ideální model. (přejít do diskuze)

macbook-pro

Jak se vám líbí Apple Watch Series2? Který model kupujete?

Zajímá vás, jak se na novou generaci Apple Watch tváří česká Apple komunita? Zároveň můžete přispět vlastní trochou do mlýna a s ostatními se podělit o vlastní názor. (přejít do diskuze)

WD MyCloud a jeho využití s Macem?

Uvažujete nad pořízením domácího NASu WD řady MyCloud? Zkuste se podívat nejprve podívat na zkušenosti majitelů, kteří vám v diskuzi prozradí vlastní zkušenosti z praxe. (přejít do diskuze)

Jaký je Affinity Photo pro Mac?

Stále hledáte ten pravý software na úpravu fotek? Pokud ano a do vašeho výběru patří Affinity Photo, v odkazované diskuzi se můžete dozvědět spousty zajímavých informací. (přejít do diskuze)

Jak nastavit iCloud knihovnu fotografií?

Nastavení služby iCloud je nekonečným tématem, které řadě uživatelů činí nemalé potíže. Tentokrát se dozvíte, jak správně nakonfigurovat chování pro knihovnu fotografií. (přejít do diskuze)

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button