Novinky

Podívejte se na unikátní prototyp první generace Apple Watch

První generace Apple Watch byla představeny v září roku 2014 a do obchodů se dostala o něco později, v dubnu 2015 a dostupná byla hned v několika provedeních. Hliník, nerezová ocel a 18karátové zlato. V tu dobu ale Apple přemýšlel o ještě jedné další variantě, která bohužel u první generace nikdy nespatřila světlo světa.

První generaci Apple Watch měl Apple také připravenou v keramické variantě, které jsme se později dočkali u Apple Watch Series 2 v roce 2016. S keramickým provedením ale Apple skoncoval u Apple Watch Series 6. Apple Watch Series 4 zároveň také nikdy neměly keramickou variantu.

Autorem snímku zachycující unikátní prototyp je Twitter účet DongleBookPro, který je známý tím, že vlastní několik ojedinělých kousků zařízení od společnosti Apple. Keramické provedení první generace Apple Watch vypadá téměř totožně jako u Apple Watch Series 2. Zajímavost, které si můžete všimnout, jsou texty na zadní straně hodinek. Jedná se o předlohy pomocí „Lorem Ipsum“, což Apple dělá často u prototypů, aby se tak lehce nepoznalo od jaké společnosti jsou. Na zadní straně se zároveň nenachází žádné Apple logo.

V poslední době jsme se dočkali několika fotek prototypů chytrých hodinek Apple Watch, a to včetně modelu s konektory na chytré řemínky, který si můžete prohlédnout ve starším článku.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button