Novinky

Profesionální fotograf nafotil 2000 snímků s iPhone 8 Plus. Výsledná kvalita ho ohromila

Při představení iPhonu 8/Plus nás Apple tradičně přesvědčoval o kvalitách fotoaparátu, který má opět podávat zásadně lepší výsledky. Kromě optické stabilizace na obou objektivech se všechny nové iPhonu mohou pochlubit novými režimy a lepší světelností, která se stane neocenitelným pomocníkem při focení za zhoršených světelných podmínek. Všechny zveřejněné informace zněly velmi zajímavě, nicméně až skutečná praxe může ukázat, jak je na tom iPhone 8/Plus ve skutečnosti. Rozřešení této otázky jako první přinesl profesionální fotograf James Martin, který vzal testovaný iPhone 8 Plus do San Francisca, kde s ním nafotil více než 2000 snímků.

Vyrazil jsem do San Francisca, kde jsem zachytil eklektický výběr architektury a přírody v různých světelných podmínkách. Po zachycení zhruba 2000 fotografií jsem fotoaparátem v iPhonu 8 Plus naprosto ohromen,“ uvedl fotograf a dodal, že publikované fotografie vypadají stejně, tak jako je vidělo jeho oko. Dále dodal pochvalu na věrné podání barev, které působí velmi přirozeně.

Fotograf neskrýval své nadšení při pořizování snímků za zhoršených světelných podmínek – na poměry smartphonu jde o skvělý výsledek

Zároveň vyslovil svůj obdiv vůči schopnostem za zhoršených světelných podmínek. Důkazem je fotografie ikonického Golden Gate Bridge při východu slunce. Ačkoli se nemůže po technické stránce rovnat fotografii pořízené zrcadlovkou, na poměry smartphonu jde o vynikající výsledek. Stejný názor zastávají všichni recenzenti, kteří již dostali možnost iPhone 8 a iPhone 8 Plus otestovat. Applu se evidentně podařilo opět posunout laťku o něco výš, což nové iPhony opět dovede k titulům nejlépe fotících smartphonů.

Kompletní galerii publikovaných snímků pořízených iPhonem 8 Plus naleznete na této stránce.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button