iOSiPhoneNovinky

Příslušenství pro iPhone 5

iPhone 5 není na trhu ještě tak dlouhou dobu, aby se pro něj dalo koupit stejné množství příslušenství jako pro iPhony předchozích generací. To je samozřejmě způsobené hlavně rozdílnými rozměry telefonu a hlavně zcela jiným konektorem. Dnes se tedy podíváme na pár světlých vyjímek, které se dají zakoupit.

iPhone 5 kryt s podsvícenou klávesnicí

Pokud vám u iPhonu chybí klasická klávesnice, toto může být ta pravá volba. Dostupná jak v černé tak i v bílé barvě za cenu $49.90.

[youtube alIbn_wcVWs nolink]

iPhone 5 svítící dobíjecí kabel s dockem

Nechce se vám čekat až Apple bude mít dostatek Lightning kabelů, aby uspokojil poptávku? Nebo chcete jen “COOL” kabel, který svítí při dobíjení vašeho iPhonu? Za cenu $19.90 můžete zakoupit dock nebo svítící kabel. Pokud máte zájem o kabel i s dockem připravte si ještě o $20 více.

[youtube QxqlcyVPm5M nolink]

iPhone 5 náhradní zadní kryt

Máte svůj nový iPhone 5 poškrábaný? Za cenu $99 můžete zakoupit originální zadní kryt iPhonu i s nástroji pro jeho výměnu.

Osobně jsem již od těchto prodejců v minulosti nakupoval a všechno zboží přišlo ve slíbeném termínu, takže za sebe mohu jen doporučit. Výše zmíněné příslušenství lze zakoupit na stránkách http://iphone5mod.com

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button