Novinky

Přijde Mac Pro v září? Stránka Applu to zmiňovala, nejspíš ale šlo o chybu

Apple během tradiční konference WWDC představil svou vizi počítače pro profesionály. Nový Mac Pro s brutálním výkonem a astronomickou cenou by se měl začít prodávat v průběhu podzimu. Zájemci o kus nejvýkonnější možné techniky se zatím mohou pouze registrovat zadáním své emailové adresy s tím, že Apple je bude o dostupnosti novinky dále informovat. 

Weby zajímající se o technologie dnes však hojně přebíraly zprávu o tom, že Mac Pro by se měl začít prodávat v září. Uživatelé ve Spojených státech si totiž začali všímat toho, že věta “dostupný od podzimu”, se změnila na podobnou hlášku, která odkazovala přímo na září. To i dávalo smysl vzhledem k tomu, že zařízení určené pro profesionály Apple obvykle začíná prodávat na konci roku a oznámení zahájení prodejů v rámci tradiční zářijové premiéry nových iPhonů působilo logicky. 

Mac Pro bude pěkně mastná mašina. Cena se může vyšplhat až na milion korun

Magazín 9to5mac si však zpočátku uvědomoval, že zde něco nehraje. Apple totiž ještě před týdnem na oficiální premiéře neurčitě zmiňoval podzim, tak proč by o jen o pár dní později termín upřesňoval. Zmínka o září se navíc objevovala pouze po kliknutí na tlačítko “notify me” jinak stránka Applu hovořila o podzimu. 9to5mac tak měl od pořádku podezření, že se jedná pouze o omyl. To se víceméně potvrdilo tím, že nyní už se Apple na všech místech opět zmiňuje září. Na konkrétní termín a přesné ceny volitelných komponent si tak budeme muset ještě počkat. 

Štítky

Doporučené články

Jeden komentář

  1. „To se víceméně potvrdilo tím, že nyní už se Apple na všech místech opět zmiňuje září. Na konkrétní termín a přesné ceny volitelných komponent si tak budeme muset ještě počkat. “ the fuck 😀 Taky asi chyba / překlep

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close