AktualityNovinky

Podívejte se, jak vypadá proud notifikací instagramového účtu s 8 miliony followery

Nové video, které zveřejnil správce instagramového účtu 433, rozhodně potěší všechny Instagramové maniaky. Demy de Zeeuw totiž ukázal, jak to vypadá, když na vašem účtu, který má přes 8 milionů sledující zveřejníte fotku. Účet 433 zabývající se fotbalem má průměrně kolem 200 tisíc lajků, což ve světě nejpopulárnější fotografické sítě rozhodně na první příčky nedosahuje.

I tak se ale po zveřejnění nového příspěvku srdíčka sbírají takovým způsobem, že je iPhone 6 ani nestačí zobrazovat. Otázkou však je, jak dlouho tato notifikační jízda trvá, video má totiž jen 38 sekund a ani na jeho konci proud lajků a komentářů neochabuje. Škoda jen, že podobné video neukázala také Taylor Swift, ta se totiž může chlubit instagramovým účtem s vůbec největším počtem sledujících. U 62 milionů fanoušku bude tedy můj proud notifikací ještě mnohem šílenější.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button