Novinky

Po tomhle se ženy utlučou. Louis Vuitton ukázal kabelky s flexibilním displejem

Moderní technologie si pomalu a jistě klestí cestičku do čím dál širšího spektra produktů. Přízvisko „smart“ má dnes doslova kdeco a je pouze otázkou času, kdy se z na první pohled šílených gadgetů stanou produkty denní potřeby. Letošním trendem číslo jedna jsou bezesporu flexibilní displeje, které mají ambice změnit vnímání trhu s chytrými telefony. Nejsou to však pouze technologické společnosti, které vycítily příležitost, jak osvěžit své portfolio.

S velmi odvážným výstřelkem se rozhodla vyrukovat módní značka Louis Vuitton, která na přehlídce Cruise 2020 prezentovala novou řadu kabelek s flexibilním displejem. Roli zobrazovače zde dostaly AMOLED panely s rozlišením 1920 x 1440 pixelů, které dodala společnost Royole.

Chytrá kabelka, to tu ještě nebylo

Louis Vuitton hodlá podle dostupných informací vyrábět dvě varianty těchto futuristických kabelek – s jedním a dvěma displeji. V průběhu přehlídky byly na displej promítány barevné vizualizace s městskou tématikou, nicméně na Instagramu se objevilo video, kde běžel internetový prohlížeč. To tedy naznačuje, že kabelka by nemusela sloužit pouze jako netradiční fotorámeček. Ostatně Louis Vuitton říká, že myšlenka je taková, aby se kabelka stala prvkem rozšiřující možnosti smartphonu.

Pokud patříte k něžnější části naší čtenářské základny a právě se chystáte vytáhnout kreditní kartu, máme pro vás špatnou zprávu. Všechny prezentované kabelky byly prototypy, které stále prochází vývojem. Pro tuto chvíli není vůbec jisté, zda se vůbec někdy objeví v nabídce módních butiků. A pokud přeci jen ano, rozhodně nepůjde o záležitost, kterou by si mohla dovolit každý. 

Zdroj
theverge
Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close