Novinky

Po klidném podzimu bude následovat jaro plné novinek. AirPods Pro čeká dosud největší proměna

Ani nedávna premiéra nového iPhonu 13, iPadu Mini nebo hodinek Apple Watch Series 7 nezabránila analytikovi agentury Bloomberg Marku Gurmanovi, aby prakticky ihned usedl za svůj počítač a nezačal spekulovat o dalších novinkách, které si pro nás Apple chystá. Pokud se podíváme do minulých let, není od věci očekávat, že kalifornská značka do konce letošního roku ještě stihne několik novinek představit. Konec roku totiž tradičně patří počítačům. Ukázat by se mohl například přepracovaný MacBook Pro. Gurman k laptopu pro náročné přidává také představení nové generace sluchátek AirPods. Právě ty by se v předvánoční sezóně mohly stát okamžitým hitem.

Zdroj: Apple

Mnohem větší novinky však analytik očekává až po Silvestru. Ve své zprávě mluví o nové generaci sluchátek AirPods Pro. Očekává se také představení přepracovaného tabletu iPad Pro. Ukázal by se mohl i zcela nový Mac Pro s procesorem Apple Silicon, z čehož pramení nemalá očekávání. Gurman píše také o nové generaci MacBooku Air, který taktéž získá Apple Silicon a hned třech nových modelech Apple Watch. Počátek roku 2022 by měl být zkrátka nabitý novinkami.

Apple Watch Series 7 a SE dostanou USB-C kabel. S rychlonabíjením přes MagSafe Duo to ale nebude tak jednoduché

Mezi ty nejzajímavější budou patřit již zmíněné AirPods Pro. Spekuluje se totiž o nových funkcích, které by během cvičení mohly zaznamenávat pohyb. Sluchátka by se tak mohla stát užitečným fitness doplňkem. Apple podle dostupných informací také testuje menší design. Ze sluchátek tedy možná zmizí ikonické tyčinky, které dosud vyčnívaly ze všech modelů AirPods. V případě iPadu Pro by značka mohla testovat nová skleněná záda, která umožní bezdrátové nabíjení sluchátek AirPods a možná také iPhonu. V průběhu příštího roku by Apple mohl také poprvé ukázat svůj headset pro rozšířenou realitu.

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button