Novinky

Levné Apple Watch, herní ovladač a konečně funkční bezdrátová nabíječka, to jsou plány Applu na nejbližší období

Objevily se nové spekulace, že Apple vyvíjí vlastní herní ovladač a cenově dostupnější verzi chytrých hodinek Apple Watch. Spekulaci poprvé rozšířil známý leaker Jon Prosser.

Prosser si na Twitteru nechal pokládat několik otázek od jeho fanoušků, při tom zmínil několik zajímavých spekulací a úniků. 

Dostupnější Apple Watch

Mohly by přijít levnější modely chytrých hodinek Apple Watch. Objevily se úniky, že Apple začal experimentovat s plastovou konstrukcí hodinek. Je tedy možné, že bychom se místo hliníkové a titanové verze mohli dočkat i plastové varianty.

Další domněnka se zmiňuje o tom, že by do watchOS 7 mohl přijít i „dětský režim“. Tento režim by se mohl hodit do levnějších modelů jablečných hodinek. Úniky potvrdily, že tento rok se zas až tak velké změny u nového modelu Apple Watch Series 6 nedočkáme. Mělo by přijít vylepšení EKG funkce a zbrusu nový senzor na měření saturace kyslíku v krvi.

Apple TV 6. generace

Nový herní ovladač by měl přijít s novým modelem Apple TV, který by měl disponovat výkonnějším hardwarem a optimalizací pro více videoher. Prosser sdělil, že by nový herní ovladač od Applu mohl konkurovat těm od PlayStationu nebo Xboxu. 

V Apple TV 6. generace by neměl chybět nejnovější čipset A12Z, který přispěje k lepšímu hernímu požitku. Prosser údajně má fotky nové Apple TV, ale není ochoten je sdílet s veřejností. 

iPad

Mezi představovanými produkty v září by se mohl objevit i nový model iPadu. Prosser nepotvrdil o jaký iPad by se mělo jednat, ale existují spekulace o tom, že by to mohl být nástupce iPadu Air. 

iPhone 12 a 120Hz displej?

Zdroj: 9to5Mac

Existovaly domněnky o tom, že by všechny nové modely iPhonu 12 měly disponovat 120Hz obrazovkou. Prosser sdělil, že se této novinky v letošních modelech nejspíše bohužel nedočkáme. 

Další zmínky

Novým prototypům bezdrátové nabíječky AirPower se údajně začalo dařit, ale zatím nic nenaznačuje tomu, že se v blízké době dočkáme masové výroby.

I přesto, že přesnost předpovědí Jona Prossera je “pouze” 84 %, považuje se jako jeden z důvěryhodnějších zdrojů s napojením na zákulisí Applu.

Jak už jsme zmínili v tomto článku, představení nového iPadu a Apple Watch Series 6 by mohlo proběhnout skrze takzvanou „press release“ a představení nových modelů iPhonu 12 by se mohlo rozdělit do více fází.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button