Videa

Otestovali jsme unikátní rozbočovač pro MacBook Pro s Thunderbolt 3

Apple u nové generace MacBooku Pro zvolil nekompromisní strategii a konektorovou nabídku zredukoval na čtyři USB-c porty. Kalifornský výrobce tím opět ukázal, že hodlá jít vlastní cestou a nastínil, jak bude vypadat budoucnost. Ať už s tímto odvážným krokem souhlasíte či nikoli, s nejvyšší pravděpodobností se stále neobejdete bez stávajících rozhraní. To otevřelo dveře výrobcům příslušenství, kteří se chytli příležitosti a začali s produkcí nejrůznějších Hubů a redukcí. Nám do redakce dorazil kousek Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3, který je na míru šitý novému MacBooku Pro. Na první pohled zaujme rafinované řešení využívající dvojici USB-C konektorů a skutečně bohatá nabídka rozhraní zahrnující 2 porty USB-A (USB 3.1), čtečku paměťových karet typu SD a microSD, jeden Thunderbolt 3 (40 Gb/s), USB-C (5 Gb/s) a HDMI s podporou rozlišení 4K (30 Hz), respektive FullHD při 60Hz frekvenci.

V průběhu testování jsme se podívali, kde leží hlavní výhody i nevýhody a zda má smysl uvažovat nad jeho pořízením. Pokud si nechcete nechat ujít naše další videa ze světa technologií, přihlaste se k odběru našeho partnerského YouTube kanálu GizLife, který se zaměřuje na technologické vychytávky, Apple, výpočetní a mobilní technologie. Textovou verzi testu Hyper USB-C Hubu s Thunderbolt 3 naleznete v rubrice Recenze na našem webu.

Recenze Hyper USB-C Hub s Thunderbolt 3: na míru šitý MacBooku Pro

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button